Lišta prepojovacia - kolík - 1P/10mm2/210mm 63A - S-1L-210/10
Kód: S-1L-210/10 -I1X12-10/210-
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Lišta prepojovacia - kolík / 1-pól / 10 mm2 / 210 mm
Detailné informácie
Podrobný popis
Popis produktu:
Prepojovacie lišty S-1L-210/10 sú dodávané s koncovkami!
Technická špecifikácia:
Prevedenie: kolík
Počet pólov: 1
Dĺžka: 210 mm
Prierez: 10 mm2
Počet prívodov: 12
Rozteč prívodov: 17,8 mm
Menovité napätie: 230 / 415 V
Menovitý prúd: 63 A
Dodatočné parametre
Kategória: Prepojovacie lišty (hrebene) pre ističe
Hmotnosť: 0.034 kg
EAN: 4051589550192
Dĺžka: 210 mm
Menovitý prierez vodiča: 10 mm2
? Menovitý prúd: 63 A