Lišta prepojovacia - vidlička - 4P/16mm2/1000mm 80A - G-4L-1000/16C
Kód: G-4L-1000/16C -U4X14-16/1000-
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Lišta prepojovacia - vidlička / 4-pól / 16 mm2 / 1000 mm
Detailné informácie
Podrobný popis
Popis produktu:
Technická špecifikácia:
Prevedenie: vidlička
Počet pólov: 4
Dĺžka: 1000 mm
Prierez: 16 mm2
Počet prívodov: 56
Rozteč prívodov: 17,8 mm
Menovité napätie: 230 / 415 V
Menovitý prúd: 80 A
Dodatočné parametre
Kategória: Prepojovacie lišty (hrebene) pre ističe
Hmotnosť: 0.733 kg
EAN: 4051589543194
Dĺžka: 1000 mm
Menovitý prierez vodiča: 16 mm2
? Menovitý prúd: 80 A