Vrátenie tovaru

Odstúpenie od zmluvy a postup vrátenia tovaru

Ak vám tovar z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, máte právo odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru. Pre odstúpenie od zmluvy a vrátenie tovaru postupujte nasledovne:
  1. Vyplňte formulár na odstúpenie od zmluvy: Stiahnite si formulár a vyplňte všetky potrebné údaje. Nezabudnite vyplniť číslo faktúry alebo objednávky a číslo bankového účtu pre vrátenie peňazí.
  2. Odoslanie vyplneného formulára: Môžete nám formulár poslať na elmit@elmit.sk alebo vytlačiť a priložiť k vrátenej položke. Ak formulár pošlete e-mailom, uveďte v zásielke údaje o čísle faktúry alebo objednávky.
  3. Zašlite tovar späť na našu adresu: Tovar pošlite na adresu ELMIT, s.r.o., M. R. Štefánika 143/169, 093 01 Vranov nad Topľou. Môžete nám to zaslať prostredníctvom ľubovoľného dopravcu.
  4. Sledovanie zásielky: To, či sme zásielku od vás dostali, môžete zistiť pomocou sledovacieho čísla, ktoré ste dostali od vybraného dopravcu.

Prosíme, neposielajte zásielky na dobierku alebo na prevzatie na pošte, tieto zásielky nebudú prijaté.

Doba na vrátenie tovaru

Tovar je možné vrátiť do 14 dní od dátumu, kedy ste tovar prevzali.

Potrebná dokumentácia pre vrátenie tovaru

Pri vrátení tovaru je potrebné predložiť:
Kópiu alebo originál daňového dokladu
Vyplnený formulár pre odstúpenie od zmluvy

Náklady na vrátenie tovaru

Náklady na vrátenie tovaru znáša zákazník. Prosíme, neposielajte zásielky na dobierku alebo na prevzatie na pošte, tieto zásielky nebudú prijaté.

Postup vrátenia peňazí a časový rámec

Na vrátený tovar vystavíme dobropis a sumu uvedenú v dobropise vám vrátime na účet, ktorý ste uviedli vo formulári. Spravidla vrátime peniaze do 10 dní od prijatia vráteného tovaru, najneskôr však do uplynutia zákonnej lehoty. Kupujúci má nárok len na náhradu skutočne vynaložených nákladov na doručenie tovaru, nie na náhradu nákladov na vrátenie tovaru.
Návrat do infocentra

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz