Stretnutie elektrotechnikov 15.12.2023

Vážení zákazníci, elektrotechnici a priatelia spoločnosti ELMIT,

S obrovskou radosťou a vďačnosťou by sme vám chceli úprimne poďakovať za vašu účasť na našom Vianočnom stretnutí, ktoré sme s hrdosťou usporiadali dňa 15. decembra 2023. Vaša prítomnosť pre nás znamenala nielen poctu, ale bola neoceniteľným príspevkom, za ktorý sme nesmierne vďační.

V tomto období vianočných sviatkov sme sa zišli s cieľom osláviť naše spoločné úspechy, prejsť inováciami a posilňovať väzby v komunite elektrotechnikov. Rok 2023 nám priniesol mnoho výziev a úspechov, a sme hrdí, že sme mohli byť vaším spoľahlivým partnerom v oblasti elektroinštalačného materiálu a svietidiel.

O vynikajúcu zábavu sa postaral Hutorista - Vilo Kalman a jeho skupina Balamutta Band, čo pridalo nezabudnuteľný nádych do tejto udalosti. Dúfame, že ste si nielen užili príjemný večer, ale tiež mali príležitosť zdieľať svoje myšlienky a spoločne zakončiť rok v duchu kolektívnej radosti. Aj tombola bola podaná humorne a každý si odniesol niečo, čo dodalo nášmu stretnutiu dodatočný náboj.

Ešte raz vám zo srdca ďakujeme za vašu prítomnosť a dôveru. Tešíme sa na ďalšiu úspešnú spoluprácu a prajeme vám radostné Vianočné sviatky a šťastný nový rok.

 

stretnutie-elektrotechnikov-12-2023-elmit-pozvanka

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz