Stýkač výkonový 12A/230VAC 3P 1Z+1V - LC1D12P5
Kód: LC1D12P5
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Dodanie 2 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Stýkač 3P 12A AC-3 440V-pomocné kontakty 1Z + 1V- cievka 230V 50Hz
Detailné informácie
Podrobný popis