Stýkač výkonový LC1D25B5 25A/24VAC 3P 1Z+1V
Kód: LC1D25B5
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Dodanie 2 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Stýkač 3P 25A AC-3 440V-pomocné kontakty 1Z + +1V- cievka 24V 50Hz
Detailné informácie
Podrobný popis