Stýkač výkonový 25A/230VAC 3P 1Z+1V - LC1D25P5
Kód: LC1D25P5
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Dodanie 2 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Stýkač 3P 25A AC-3 440V-pomocné kontakty 1Z + +1V- cievka 230V 50Hz
Detailné informácie
Podrobný popis
Dodatočné parametre
Kategória: Stýkače, relé (pomocné, nadprúdové) a pätice
Hmotnosť: 0.411 kg
EAN: 3606489602734
Druh produktu: Stýkač
? Stupeň krytia IP: IP20
Typový rad: TeSys
Výrobca: Schneider
Menovité napätie cievky: 230 V