Stýkač výkonový LC1D32BD 32A/24VDC 3P 1Z+1V
Kód: LC1D32BD
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Dodanie 2 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Stýkač 3P(3Z) 32A AC-3 440V-pomocné kontakty 1Z+1V- cievka 24V DC
Detailné informácie
Podrobný popis