Stýkač výkonový LC1D95F7 95A/110VAC 3P 1Z+1V
Kód: LC1D95F7
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Dodanie 2 - 7 dní
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Stýkač 3P(3Z) 95A AC-3 440V-pomocné kontakty 1Z+1V- cievka 110V 50Hz
Detailné informácie
Podrobný popis