Impulzné relé BIS-413/230 s časovým spínačom - 230 V AC - 10 A
Kód: BIS-413/230
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Relé impulzné - 230V AC, s časovým vypínačom, 1x prep.kontakt 16A,1 mod. na DIN lištu
Detailné informácie
Podrobný popis
Popis produktu
Prevádzka
Vlastnosti
  • Napájanie 165 až 265 V AC
  • 1 – krát oddelený prepínací (NO/NC) kontakt s prúdovým zaťažením 16 A
  • Nastaviteľný čas spínania v rozsahu od 1 do 12 min
  • Spolupracuje s tlačidlami vybavenými tlejivkami
  • Možnosť ovládania pomocou N alebo L impulzu
  • Montáž na DIN lištu
Technická špecifikácia
  • Napájanie: 165 - 265 V AC
  • Max. zaťaženie kontaktov: 16 A
  • Kontakt: 1 x prepínací (NO/NC)
  • Oddelenie kontaktu: áno
  • Montáž: na DIN lištu
  • Príkon: 0,8 W
  • Prúd ovládacieho impulzu: < 5 mA
  • Časový rozsah: 1 - 12 min
  • Oneskorenie zapnutia: 0,1 - 0,2 s
  • Prevádzková teplota: -25 - 50 °C
  • Pripojenie: skrutkové svorky 2,5 mm2
  • Spolupracuje s tlačidlami s tlejivkami: áno
  • Rozmer: 1 modul (18 mm)